E. parduotuvėje įsigytos prekės grąžinamos remiantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Pirkėjui nusprendus nutraukti pirkimo–pardavimo sutartį ir pranešus apie tai pardavėjui, pirkėjas praranda teisę naudotis preke nuo šio pranešimo išsiuntimo datos. Pranešimo išsiuntimo data ir laikas nustatomi pagal pirkėjo pranešimo išsiuntimo laiką. Jei nustatoma, kad prekė po pranešimo išsiuntimo buvo naudota, pardavėjas turi teisę atsisakyti nutraukti sutartį.

Pirkėjas gali pasinaudoti teise grąžinti prekę, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės privalo būti visiškai sukomplektuotos. Už visišką prekių sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu prekės nėra visiškai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, pardavėjas arba jo atstovas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.`

Jeigu pirkėjo įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, pardavėjas įsipareigoja per 7 (septynias) dienas nuo prašymo pateikimo pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekę ir jos pristatymą sumokėtus pinigus. Prekė turi būti grąžinama originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Be to, pirkėjas turi pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą ir užpildytą bei pasirašytą grąžinimo formą, kurioje turi būti nurodyta prekių grąžinimo priežastis.

Jeigu pirkėjas gauna ne tą prekę, kurią užsisakė (ne ta spalva, dydis ir kt.), jis turi kreiptis svetainėje www.mekutis.lt nurodytu adresu ar telefonu. Pardavėjas įsipareigoja, patikrinęs užsakymą ir įsitikinęs, kad klaidą padarė jis pats, pakeisti prekę į tokią, kokią užsisakė pirkėjas. Tokiu atveju prekės pristatymo išlaidas padengia pardavėjas.